نقاشی ساختمان صفر تا صد 

یکی از مهم‌ترین مراحل تکمیل یک واحد آپارتمانی، ویلا، محیط اداری و ... و آماده‌سازی آن برای استفاده، نقاشی ساختمان است. 
نقاشی ساختمان یکی از امور تخصصی حوزه خدمات ساختمان به شمار می‌رود که اصول و قواعد خودش را دارد. در نقاشی ساختمان، ابتدا ابعاد فضایی که باید رنگ شود اندازه گرفته می‌شود و سپس به اندازه دیوارها (و گاهی حتی سقف) رنگ خریداری می‌شود. گاهی نیاز است که چندین رنگ باهم ترکیب شوند تا گزینه مدنظر صاحب ملک به دست بیاید، در نتیجه گاهی پیش می‌آید که برای ایجاد کردن یک رنگ به‌خصوص مجبور شویم که حتی سه رنگ را با هم ترکیب کنیم! همچنین جنس رنگ نیز انتخاب می‌شود و بعد از دسترسی به رنگ و کیفیت موردنظر، رنگ‌آمیزی دیوارها با ابزار رنگ‌آمیزی و تکنیک‌های رنگ‌رزی دیوار آغاز می‌شود. رنگ‌آمیزی هر دیوار چندین بار صورت می‌گیرد تا رنگ به خوبی بر روی دیوار جان بگیرد و رنگ اصلی خودش را پیدا کند. بعد از پایان عملیات رنگ‌آمیزی، باید مدتی از تماس با رنگ خودداری کرد تا بر روی دیوار خشک شود. با تمام این حرف‌ها، وقتی درباره نقاشی ساختمان صحبت می‌کنیم واقعاً درباره چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ آیا واقعاً نقاشی کردن در کار است؟
نقاشی ساختمان صفر تا صد

نقاشی ساختمان چیست ؟

نقاشی ساختمان به عملیات رنگ‌آمیزی دیوارها و سقف یک واحد مسکونی و تجاری می‌گوییم. در معنای کلی‌تر، زمانی که ما با استفاده از ابزار رنگ‌آمیزی یک یا چند رنگ را بر روی دیوارهای داخلی محل زندگی و یا کسب‌و‌کار اعمال می‌کنیم و رنگ دیوار را تغییر می‌دهیم، نقاشی ساختمان انجام داده‌ایم. نقاشی ساختمان تاریخی طولانی مدت دارد و قدمت اولین نقاشی‌ ساختمان حرفه ای به زمانی برمی‌گردد که انسان‌های اولیه همچنان در غارها اقامت داشتند و با استفاده از رنگ‌های طبیعی نظیر عصاره میوه‌ها و ذغال، فضای غار را برای خلق آثار هنری رنگ می‌کردند. با گذر زمان، استفاده از رنگ در شهرهای باستانی بابل و شوش باستان اهمیت یافت. برای مثال ساکنین شهر بابل سال‌های زیادی را برای به‌دست آوردن رنگ دروازه ایشتار و دیواره‌های این قلعه به جستجو و پژوهش پرداختند. اهمیت استفاده از رنگ و نقاشی ساختمان در دکوراسیون قلعه‌ها، کاخ‌ها و خانه‌ها از پانصد سال قبل در دربار روسیه و بریتانیا زیاد شد و رفته‌رفته به خانه‌های مردم عادی نیز راه یافت، تا جایی که امروزه استفاده از رنگ و نقاشی ساختمان در دکوراسیون خانه‌ها و محیط‌های کسب‌وکار بسیار عادی و مرسوم است. البته خوب است بدانیم که رنگ تا زمانی حدود دویست سال پیش، همچنان به صورت طبیعی تولید و استفاده می‌شد و کارخانه‌ها همچنان قادر به تولید رنگ شیمیایی نبودند و همین موضوع باعث شده بود که استفاده از بعضی رنگ‌ها نظیر قرمز، بنفش و سفید در انحصار قشر ثروتمند جامعه‌ی آن زمان باقی بماند. اما با گسترش تکنولوژی و اوج‌گیری تولیدات کارخانه‌ای، رنگ شیمیایی و دانش و ابزار نقاشی ساختمان در اختیار مردم عادی قرار گرفت و امروزه هر شخص می‌تواند محل زندگی خودش را بدون نیاز به کمک دیگران رنگ کند. البته این موضوع هرگز باعث نمی‌شود که نقاشی ساختمان دیگر یک عمل تخصصی به حساب نیاید. نقاشی ساختمان نیاز به استفاده از تکنیک‌هایی دارد که تنها با تجربه و دانش در این حوزه به دست می‌آید. فرآیند تهیه‌ی رنگ و اعمال آن بر دیوارها، به راحتی آنچه که گفته می‌شود نیست و چالش‌های خاص مربوط به خودش را دارد.
نقاشی ساختمان چیست ؟

چرا نقاشی ساختمان ؟

اما اصلا چرا باید به سراغ نقاشی ساختمان رفت؟ بسیاری از افراد تا قبل از اینکه از خدمات نقاشی ساختمان استفاده کنند، آنچنان از کارایی این عمل در افزایش رفاه زندگی آگاه نیستند. زمانی که ما محل زندگی خود را رنگ‌آمیزی می‌کنیم، در واقع بهداشت روان خود و دیگر اعضای خانواده را بهبود می‌بخشیم. سال‌های سال است که تأثیر روانشناختی رنگ‌ها بر روی روحیه‌ انسان توسط پژوهشگران اثبات شده است و امروزه پیشنهاد می‌شود از رنگ‌هایی در دکوراسیون خانه استفاده کنیم که بهترین تأثیر روانی را بر روی روحیه ما داشته باشند. همچنین در محیط‌های کسب‌وکار نظیر فضای اداره و یا کارگاه، عملکرد شغلی کارمندان به شدت تحت تأثیر دکوراسیون و رنگ‌ محیط قرار می‌گیرد. تحقیقات ثابت کرده‌اند که به طور قطع، رنگ‌ها بر روی روحیه‌ی انسان تأثیرگذارند و رنگ‌ دیوار‌های محل زندگی و یا کسب‌و‌کار می‌تواند آدم را دچار اندوه، شادی و یا اشتیاق کند. مدیران باکفالت سازمان‌ها، از این اهمیت و کارایی آگاه هستند و همیشه به دنبال بهترین و باکیفیت‌ترین رنگ‌های موجود در بازار برای نقاشی ساختمان اداره خود می‌گردند تا بتوانند پتانسیل روانی کارمندان را برای افزایش بهره‌وری بالا ببرند. رنگ‌هایی که می‌توانید برای نقاشی ساختمان حرفه ای از آن‌ها استفاده کنید بسیار متنوع و جذاب هستند، اما انتخاب‌های شما به‌شدت به نتیجه مدنظر شما از اعمال رنگ وابسته هستند. برای مثال در خانه‌های کوچک نمی‌شود آنچنان از رنگ‌های گرم استفاده کرد، چراکه بر روی اعصاب ساکنین تأثیر می‌گذارد و در عین حال نباید در خانه‌های بزرگ از رنگ‌های خاکستری و بسیار سرد بهره برد، زیرا حس اندوه را به افراد منتقل می‌کند. در نتیجه قبل از انتخاب رنگ و یا اعمال آن‌ها در عملیات رنگ و نقاشی ساختمان، خوب است که با کارشناسان این حوزه مشورت کنید.
چرا نقاشی ساختمان ؟

نقاشی ساختمان چگونه است ؟

نقاشی ساختمان با اینکه در ظاهر ساده به نظر می‌رسد، اما نیازمند رعایت قواعد و مراحلی است که عمل نکردن آن‌ها می‌تواند به طور مستقیم به کیفیت نهایی رنگ و نقاشی ساختمان آسیب بزند. نقاشی ساختمان توسط رنگ‌های موردنیاز و ابزار رنگ‌آمیزی نظیر قلم‌مو، غلطک و دسته غلطک، کاردک، سنباده، پرایمر و اسپری انجام می‌شود. در کنار این ابزارها، شما باید مراحلی از پیش ‌تعیین‌شده را برای نقاشی ساختمان حرفه ای رعایت کنید تا بتوانید بهترین کیفیت را از رنگ‌آمیزی خود دریافت کنید. چگونگی نقاشی ساختمان مراحلی نظیر آماده‌سازی محل، تمیز کردن سطح زیرین، پوشاندن لبه‌ها با چسب نواری، صاف کردن سطح زیرین، اجرای پرایمر، انتخاب رنگ، تولید رنگ، رنگ‌آمیزی، اعمال لایه‌های بعدی رنگ و در نهایت خشک شدن رنگ است. فراموش نکنید انجام هر کدام از مراحل نقاشی ساختمان نیاز به صبر و تلاش دارد. خبر خوب برای افراد مبتدی در حوزه نقاشی ساختمان این است که حتماً نیاز نیست تجربه‌های فراوان در این زمینه داشته باشید تا بتوانید رنگ‌آمیزی را به بهترین شکل انجام دهید، بلکه کافی است از تمام مراحل چگونگی نقاشی ساختمان آگاه باشید و همه این مراحل را به درستی و با دقت انجام دهید.
نقاشی ساختمان چگونه است ؟

انواع نقاشی ساختمان بر اساس نوع رنگ 

امروزه تولیدات کارخانه‌ها در حوزه رنگ نقاشی ساختمانی بسیار گسترش یافته و شما دیگر برای نقاشی ساختمانی به یک رنگ محدود نیستید. کارخانه‌های داخلی و خارجی رنگ نقاشی ساختمانی را در بیش از 20 نوع متنوع تولید می‌کنند که هرکدام از آن‌ها نکات مثبت و منفی خودشان را دارند. شما قبل از تصمیم به انجام نقاشی ساختمان، باید با مزیت‌ها و معایب این رنگ‌ها آشنایی داشته باشید و رنگی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را با معیارهای شما داشته باشد. در این میان به طور خلاصه می‌توانیم به رنگ آستر بپردازیم که حلال آب و روغن است در برابر لک، رطوبت و دوده بسیار مقاوم است. رنگ آستر به عنوان پایه آب برای چوب و پایه روغن برای دیوار گچی استفاده می‌شود و از معایب آن می‌توانیم به تصرف زمان زیاد برای خشک شدن به عنوان پایه روغن اشاره کنیم. رنگ جلا نیز از دیگر انواع رنگ محبوب در بازار است که حلال آب و تینر است به عنوان لایه محافظ بر روی رنگ چوب کمدها و پارکت‌ها استفاده می‌شود. اصلی‌ترین امتیازات این رنگ ایجاد جلای درخشان و محافظت از زیر کار است و اصلی‌ترین معایب آن نیز تغییر رنگ آن در گذر زمان و استعداد حباب‌افتادگی آن است. رنگ آلومینیومی نیز با اینکه در بازار آنچنان شناخته شده نیست، اما برای مکان‌هایی نظیر چوب و فلز و مخازن نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نکات مثبت این رنگ می‌توانیم به مقاومت آن در برابر آب، برق و خوردگی اشاره کنیم و اصلی‌ترین نقاط ضعف آن را می‌توانیم بوی نامطبوع آن بدانیم که ممکن است موجب نارضایتی افراد شود. 
نقاشی ساختمان چگونه است ؟

نقاشی ساختمان با رنگ روغن 

به جرئت می‌توانیم بگوییم که رنگ روغن در حوزه نقاشی ساختمانی درجه 1، محبوب‌ترین رنگ است. این رنگ در سه نوع رنگ روغن براق، رنگ روغن نیمه‌براق و رنگ روغن مات به بازار ارائه می‌شود که خصوصیات هر کدام از این رنگ‌ها با یکدیگر متفاوت است. برای مثال رنگ‌های براق پستی و بلندی سطح دیوار را کاملاً به چشم می‌آورند، اما ماندگاری بیشتری دارند، به راحتی تمیز می‌شوند و بهداشتی‌تر از رنگ روغن مات هستند. از آن سو رنگ روغن مات را داریم که قیمت پایین‌تری به نسبت رنگ براق دارد اما قابلیت شستشوی کمتری دارد و اجرای آن به حدی سخت است که حتماً باید یک نقاش آن را بر روی دیوار اعمال کند. البته در این میان رنگ روغن نیمه‌براق را داریم که از ترکیب رنگ روغن براق و مات تهیه می‌شود و می‌توان درخشندگی آن را به میزان دلخواه تنظیم کرد. این رنگ قابلیت شستشو دارد اما به علت چگالی بالا ممکن است رسوب کند. به طور کلی از اصلی‌ترین نکات مثبت تمام رنگ‌های روغن می‌توانیم به قابلیت شستشوی آن‌ها اشاره کنیم که در کنار ضدآب بودن و پوشش‌دهی بالایشان، به وفور برای رنگ‌آمیزی دیوارها و چارچوب‌ها و درب‌های فلزی مورداستفاده قرار می‌گیرند. البته این رنگ درست مانند رنگ‌های دیگر معایبی نیز دارد. از چشمگیرترین نکات منفی رنگ روغن می‌توانیم به زمان‌بر بودن عملیات رنگ‌آمیزی و سخت بودن آن اشاره کنیم که گاهی بدون کمک نقاش ممکن نیست. همچنین این رنگ به علت ترکیبات نفتی خود بوی تند و زننده‌ای دارد و اتفاقاً به دلیل وجود همین ترکیبات شیمیایی است که برای محیط‌زیست به‌شدت مضر تلقی می‌شود. از آن‌جایی که باید با این رنگ به درستی رفتار کرد تا بتوان بهترین نتیجه را از آن در نقاشی ساختمان گرفت، بهتر است که مشاوره‌ای هرچند کوتاه با یک کارشناس رنگ و یا نقاش ساختمان داشته باشید تا بدانید که چگونه باید از این رنگ استفاده کنید.
چنانچه میخواهید درباره ی نقاشی ساختمان با رنگ روغن اطلاعات ارزشمندی به دست آورید، به لینک مربوطه مراجعه نمایید.


نقاشی ساختمان با رنگ روغن

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک 

رنگ اکریلیک با پایه آب ساخته می‌شود. این رنگ محبوب‌تر از رنگ روغن است، چراکه از پایه آب ساخته شده و علاوه بر اینکه هیچ بویی ندارد، برای محیط‌زیست نیز ضرری ندارد و کاملاً ضدآب است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد دارید به تنهایی محیطی بزرگ نظیر خانه‌هایی با متراژ بالا یا اداره‌های بزرگ را رنگ کنید و استفاده از رنگ‌ روغن برای شما غیرمنطقی جلوه می‌کند، نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک بهترین انتخاب برای شما است. ذات این رنگ به گونه‌ای است که بلافاصله بعد از اعمال رنگ خشک می‌شود و نیازی به رسیدگی دوباره ندارد و در نتیجه، یک نقاشی ساختمان آسان را برای شما رقم می‌زند. این اتفاق باعث می‌شود که رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان بزرگ بسیار مناسب باشد و در زمان شما صرفه‌جویی کند. از دیگر امتیازات رنگ اکریلیک می‌توانیم به مناسبت این رنگ با تمام سطوح، قابلیت شستشو و پوشش‌دهی بسیار بالای این رنگ اشاره کنیم. چنین امتیازاتی باعث شده که از رنگ اکریلیک بیشتر برای نقاشی ساختمان دو طبقه استفاده می‌شود. همچنین خوب است که هنگام خرید رنگ اکریلیک، معایب این رنگ را نیز در نظر داشته باشید. حساسیت کیفیت این رنگ به قلم‌مو، از دست رفتن قابلیت شستشو در شرایط به‌خصوص و درخشش کمتر در برابر رنگ روغن اصلی‌ترین معایب این رنگ نقاشی ساختمان به شمار می‌روند. شما برای اطلاع از چگونگی شرایط افت کیفیت این رنگ در مواجه به قلم‌مو و شرایط به‌خصوص نظیر رنگ پلاستیک، می‌توانید با مشاوران 24 ساعته‌ی ما در فروشگاه کالای ساختمانی سازه چی به شماره‌ی 77451901 تماس بگیرید.

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک 

یکی دیگر از رنگ‌های محبوب در بازار نقاشی ساختمان که هر ساله درحال از دست دادن بازار است، رنگ پلاستیک است. مشکل این نیست که رنگ پلاستیک کاربرد ندارد، بلکه مشکل این است که برای بسیاری از افراد مزایای این رنگ به معایبش نمی‌چربد. از نکات مثبت این رنگ می‌توانیم به اجرای راحت، هزینه‌ی کم، زمان کم برای اجرا، پوشش‌دهی بالا، صاف کردن سطح و بوی کم رنگ اشاره کنیم که از دور ویژگی‌های بسیار مثبتی به نظر می‌رسند، اما زمانی که در کنار معایبی نظیر حساسیت بالا به آب، ماندگاری پایین، گرایش به جذب لکه و چرک و مقاومت پایین نسبت به نور خورشید قرار می‌گیرند، محبوبیت خود را از دست می‌دهند. رنگ‌ پلاستیک در دو نوع نیمه پلاستیک و تمام پلاستیک به بازار عرضه می‌شود که نیمه پلاستیک مقاومت و دوام کمتری نسبت به رنگ تمام پلاستیک دارد، اما قیمت آن در بازار کمتر است و راحت‌تر از رنگ تمام‌پلاستیک به دست می‌آید. گفتنی است که امروزه از رنگ پلاستیک بیشتر برای رنگ‌آمیزی سقف خانه‌ها و اداره‌ها استفاده می‌شود و همچنان گزینه‌ای محبوب برای نقاشی ساختمان و رنگ به شمار می‌رود. 
تنوع رنگ‌هایی که در نقاشی ساختمان از آن‌ها استفاده می‌کنیم تنها به این چند مورد خلاصه نمی‌شود. همچنان بیش از ده رنگ وجود دارد که هرکدام از آن‌ها کاربرد به‌خصوص خودشان را در زمینه نقاشی ساختمان دارند که توضیح درباره‌ی آن‌ها در حوصله‌ی این مقاله نمی‌گنجد. با این حال شما برای اطلاع از نکات مثبت و منفی هر رنگ، قیمت هر کدام، چگونگی استفاده از آن‌ها و میزان موجودی آن‌ها در بازار، می‌توانید به صورت کاملا رایگان با مشاوران 24 ساعته‌ی سازه چی به شماره‌ی 77451901 تماس بگیرید.

انواع نقاشی ساختمان

انواع نقاشی ساختمان بر اساس سبک 

حقیقت این است که رنگ‌آمیزی دیوار و سقف با ظاهر سنتی دیگر آنچنان طرفدار ندارد. افرادی که اهمیت بالایی به دکوراسیون منزل و یا محل کار خود می‌دهند و قصد دارند نهایت استفاده را از تأثیر روانی رنگ و طرح دکوراسیون دیوار ببرند، به بهره‌مندی از انواع سبک‌های نقاشی روی آورده‌اند. امروزه بهترین نقاشان سازه چی دیوارهای منازل و محل‌های کسب‌وکار را در انواع طرح‌هایی نظیر اشکال هندسی، راه‌راه، مدرن، استنسیل (شابلون)، کلاسیک و لوکس اجرا می‌کنند. از نظر علمی نیز ثابت شده است که مکان‌هایی که از طرح‌های چشمگیر برای دیوار استفاده کرده‌اند، توانسته‌اند ضعف عناصر دکوراسیون و یا خلوت بودن محیط را بپوشانند و انرژی را برای افراد به ارمغان بیاورند. استفاده از انواع سبک در نقاشی ساختمان، می‌تواند اشتیاق به کار را در محیط‌های شغلی، و حس همدلی و دوستی را در محیط‌های خانگی به ارمغان بیاورد.

نقاشی ساختمان کلاسیک 

اگر خانه‌ای دارید که از معماری کلاسیک (رومی) بهره‌مند است و یا دکوراسیون سلطنتی دارید، نقاشی ساختمان کلاسیک بهترین انتخاب برای شما است. در سبک کلاسیک، از رنگ‌های پالت رنگی کدر اما چشمگیر استفاده می‌شود تا توجه‌ها بیشتر به دکوراسیون اصلی جلب شود و رنگ دیوارها به عنوان یک عنصر تکمیل‌کننده به کار بیایند. در نقاشی کلاسیک از رنگ‌های سفید، نسکافه‌ای، طلایی و نقره‌ای به وفور استفاده می‌شود. این رنگ‌ها حس شکوه و وقار را برای محیط به ارمغان می‌آورند و در صورتی که از نقاشان حرفه‌ای برای رنگ‌آمیزی محیط زندگی خود استفاده کنید، می‌توانید کاخ‌ها و قصرهای باشکوه رومی را بازخلق کنید.
نقاشی ساختمان کلاسیک

نقاشی ساختمان مدرن 

آن‌هایی که در خانه‌هایی با معماری مدرن اقامت دارند، به خوبی می‌دانند که این خانه‌ها چقدر در برابر رنگ دیوارها حساس هستنند. استفاده‌ از یک پالت یا طرح رنگی اشتباه، به سرعت می‌تواند حس غم و اندوه را در محیط‌های مدرن به وجود بیاورد. از آن‌جایی که انسان به طور معمول با معماری و دکوراسیون مدرن غریب است، اولین مزاحمت روانی می‌تواند اعصاب او را مخدوش کند و او را معذب کند، بنابراین باید توجه ویژه‌ای به رنگ و نقاشی ساختمان مدرن داشته باشید. ما به شما توصیه می‌کنیم که همان‌قدری که به استفاده از رنگ‌های گرم تمایل دارید، نگاهی که رنگ‌های سرد نیز داشته باشید. محل زندگی شما نیز می‌تواند نقش به سزایی در انتخاب رنگ داشته باشد، برای مثال اگر در شهرهای سرد اقامت دارید، باید از رنگ‌های گرم نظیر قهوه‌ای و نارنجی استفاده کنید تا حس گرما و حرارت را در محیط بازآفرینی کنید. فارق از این موارد، خوب است نگاهی به جدیدترین طرح‌های دیواری داشته باشید. بسیاری از افرادی که در خانه‌های مدرن اقامت دارند دوست ندارند بر روی دیوارهای خانه طرح‌های فانتزی اعمال کنند، چراکه با دکوراسیون کلی همخوانی ندارد. با این حال شما می‌توانید با رعایت چند اصل دکوراسیون، به سراغ استفاده از طرح‌های فانتزی نیز بروید. تماس با مشاوران ما به شماره‌ی 77451901 می‌تواند فرصت مناسبی برای آگاهی از چگونگی اعمال رنگ و طرح بر خانه‌های مدرن باشد.
نقاشی ساختمان مدرن

نقاشی ساختمان لوکس 

تفاوت‌های زیادی بین نقاشی لاکچری ساختمان با نقاشی کلاسیک ساختمان وجود دارد. برای مثال در نقاشی کلاسیک استفاده شما از پالت‌های رنگی محدود است و نمی‌توانید از رنگ‌های خیلی سرد تا گرم استفاده کنید و استفاده از رنگ‌های تیره نظیر مشکی می‌تواند به کلی دکوراسیون شما را نابود کند. اما نقاشی لوکس تا حد زیادی به سلیقه و اجرا وابسته است و در بند پالت‌های رنگی به‌خصوص و یا طرح‌های ساده و فانتزی نیست. به طور کلی نقاشی لاکچری ساختمان به نوعی از رنگ‌آمیزی گفته می‌شود که در آن حس وقار و افتخار وجود داشته باشد. این حس می‌تواند با رنگ‌هایی نظیر سفید، زرد، مشکی، سبز و قرمز همراه باشد. البته اگر در منزل‌هایی با متراژ کوچک هستید، سعی کنید آنچنان از رنگ‌های گرم استفاده نکنید و پالت رنگی خود را به دو رنگ محدود کنید. یکی از اصول نقاشی لاکچری ساختمان، انتخاب دو رنگ همگون است. 
انواع سبک نقاشی ساختمان

خدمات نقاشی ساختمان 

تا به اینجا پی بردیم که نقاشی ساختمان و رنگ‌آمیزی دیوار تا حد زیادی یک امر تخصصی به شمار می‌رود و برای انجام باید در این حوزه دارای تجربه و دانش باشید. یکی از اولین اقدام‌های هر شخص برای نقاشی ساختمان محل زندگی و یا کسب‌وکار، مراجعه به مراکز خدمات نقاشی ساختمان است. متأسفانه بسیاری از افراد نمی‌دانند که تفاوت‌های کیفی زیادی بین هر مرکز نقاشی وجود دارد و آن‌ها باید مرکزی را انتخاب کنند که باکیفیت‌ترین خدمات را در ازای کمترین قیمت در اختیار آن‌ها قرار دهد. بهترین مراکز نقاشی باید تعرفه‌هایی شفاف برای رنگ‌آمیزی در اختیار شما قرار دهند و صفر تا صد مسئولیت نقاشی ساختمان را بر عهده بگیرند. امروزه بهترین مراکز نقاشی ساختمان، آن‌هایی هستند که خدمات پس از فروش نیز به شما اعطا می‌کنند. با تماس با کارشناسان رایگان ما به شماره‌ی 77451901، می‌توانید از بهترین مراکز نقاشی ساختمانی شهر خود آگاه شوید.
َ

قیمت نقاشی ساختمان 1402 

پیدا کردن نقاشی ساختمان قیمت مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد. استفاده‌ی شما از رنگ به‌خصوص در ابعادهای متنوع، باعث تفاوت قیمت چشمگیر در بازار می‌شود. برای مثال رنگ‌های روغنی در بازار قیمت بالاتری از رنگ‌های اکریلیک و رنگ‌های پلاستیکی دارند و استفاده از آن‌ها می‌تواند شما را محتمل هزینه بیشتر کند. همچنین از آن‌جایی که خدمات نقاشی ساختمان هر مرکز با دیگری متفاوت است، هزینه نهایی نقاشی ساختمان به شدت می‌تواند تحت تأثیر سیاست‌های کلی مرکز نقاشی باشد. با این وجود شما می‌توانید برای تمام رنگ‌ها، هزینه‌ای حدود 40 تا 130 هزار تومان را برای هر متر مربع در سال 1402 در نظر داشته باشید. فراموش نکنید که این محدوده‌ی قیمت، یک محدوده‌ی کلی است و از این کمتر و یا بیشتر وجود ندارد. البته که همین قیمت‌ها با ورود به سال جدید افزایش خواهند یافت و احتمالا رنج آن‌ها به 65 تا 160 هزار تومان برسد.

نقاشی ساختمان متری چند 

اصولاً قیمت نقاشی ساختمان را به متر مربع حساب می‌کنند. جدیدترین قیمت‌های سال 1402 مشخص می‌کنند که نقاشی ساختمان هر متر مربع از ساختمان با رنگ روغن باید بودجه‌ای از 40 تا 110 هزار تومان، با رنگ اکریلیک از 20 تا 90 هزار تومان و با رنگ پلاستیک از 30 تا 100 هزار تومان را در نظر داشته باشید. هرچند که این قیمت‌ها بعد از نوروز امسال افزایش خواهند یافت.
نقاشی ساختمان متری چند

دستمزد نقاشی ساختمان با مصالح 

با توجه به جدیدترین قیمت‌های بازار در اواخر سال 1402، دستمزد نقاشی هر متر مربع نقاشی ساختمان با  مصالح در رنگ روغن از 70 تا 120 هزار تومان، در رنگ اکریلیک از 40 تا 100 هزار تومان و در رنگ پلاستیک از 50 تا 90 هزار تومان است.

دستمزد نقاشی ساختمان بدون مصالح 

با توجه به جدیدترین قیمت‌های بازار در اواخر سال 1402، دستمزد نقاشی هر متر مربع نقاشی ساختمان بدون مصالح در رنگ روغن از 35 تا 60 هزار تومان، در رنگ اکریلیک از 20 تا 50 هزار تومان و در رنگ پلاستیک از 25 تا 45 هزار تومان است.
قیمت نقاشی ساختمان 1402

نقاشی ساختمان در تهران 

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که به تازگی خانه و یا آپارتمان احداث کرده‌اند و یا حتی به خانه جدید  در تهران نقل مکان کرده‌اند این است که کدام مرکز بهترین خدمات نقاشی را ارائه می‌دهد. فروشگاه کالای ساختمانی سازه چی مفتخر است که امروزه به عنوان برترین شرکت نقاشی ساختمان تهران در این ‌شهر فعالیت دارد. ما با سابقه‌ای درخشان از رضایت مشتریان، به شما تضمین می‌کنیم که بهترین و ارزان‌ترین خدمات نقاشی ساختمان را در اختیار شما قرار می‌دهیم. اصلی‌ترین موضوعاتی که در سازه چی روی آن‌ها تمرکز کرده‌ایم، نقاشی ساختمان ارزان و نقاشی ساختمان چند طبقه است. کارشناسان و نقاشان سازه چی همگی دارای سال‌ها تجربه و دانش در زمینه نقاشی ساختمان هستند و در قالب تعرفه‌هایی شفاف و اقتصادی خدمات خود را به شما عرضه می‌کنند. شما برای دریافت مشاوره نقاشی ساختمان و درخواست خدمات نقاشی، می‌توانید با کارشناسان 24 ساعته‌ی ما به شماره 77451901 تماس حاصل فرمایید. 
 

کالایی ثبت نشده است

جمع :0
قابل پرداخت :0
ثبت سفارش