فیلتر
هود آشپزخانه مورب داتیس مدل آدرینا
10%-
هود آشپزخانه مورب داتیس مدل ماتینا الترا
10%-
هود آشپزخانه مورب داتیس مدل هرمس
10%-
خرید هود مورب داتیس مدل آدمیرال
10%-
خرید هود مورب داتیس مدل موزیکال
10%-
قیمت هود مورب داتیس مدل ورتو
10%-
هود مورب داتیس مدل ماتینا
10%-
هود مورب داتیس مدل ورونا
10%-

خرید هود مورب آشپزخانه 

به دنبال انتخاب و نصب بهترین هود آشپزخانه در بازار هستید؟ هود آشپزخانه مورب، بهترین انتخاب است.
امروزه تجهیزات آشپزخانه با بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا پیشرفت‌های بسیاری کرده‌اند. یکی از چشمگیرترین پیشرفت‌ها در این حوزه، ابداع هود مورب است. این هود مزیت‌های بسیاری دارد که آن را تبدیل به گزینه‌ی اول خرید شما در میان دیگرهای هودهای موجود در بازار می‌کند. در این مقاله تصمیم گرفته‌ایم به سراغ بررسی کامل هود آشپزخانه مورب برویم و پی ببریم که چرا این نوع از هودها تا این اندازه محبوب هستند.
هود آشپزخانه مورب
 

با گذر زمان تجهیزاتی که در زندگی روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنیم منسوخ می‌شوند و توسط تجهیزات جدیدی که از تکنولوژی روز استفاده می‌کنند جایگزین می‌شوند. یکی از این موارد، هودهای آشپزخانه است. در چند سال اخیر نوع جدیدی از هود به نام هود آشپزخانه مورب به بازار آمده است که توانسته رضایت خاطر بسیاری از مصرف‌کنندگان را جلب کند. از اصلی‌ترین ویژگی‌های هود آشپزخانه مورب قدرت مکش زیاد، موتور قدرتمند، طراحی کارآمد و عملکرد عالی می¬باشد که ترکیب همه این موارد با یکدیگر، سبب شده که این نوع از هود تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین هود¬های آشپزخانه در چند سال اخیر شود. 

هود مورب یا شیبدار در آشپزخانه

سوالی که ممکن است برای شما هم پیش بیاید این است که اصلاً چه نیازی به هود مورب داریم؟ اگر شما هم از هودهای شومینه‌ای استفاده کرده باشید، می‌دانید که این هود دسترسی شما را به گاز سخت می‌کند و در صورت بی‌احتیاطی، امکان برخورد سر و یا شانه‌های شما با این هود و آسیب¬های احتمالی وجود دارد. هودهای مورب با طراحی به خصوصی که دارند، عملکرد شما را در آشپزخانه مختل نمی‌کنند و خطر برخورد با بدنه‌ی هود را تا پایین‌ترین حد ممکن کاهش می‌دهند. هود آشپزخانه مورب همچنین صدای کمتری از هود شومینه‌ای دارد و در صورتی که برای مدتی کوتاه از این نوع هود استفاده کنید، بعد از مدتی حتی فراموش می‌کنید که هود مورب در آشپزخانه در حال فعالیت است! همین ویژگی‌ها است که باعث محبوبیت این هود در میان مصرف‌کنندگان شده است و هر ساله انواعی از طرح‌های جدید آن به بازار راه پیدا می‌کند. اما خوب است بدانید که تمام ویژگی‌های هود آشپزخانه مورب در این موارد خلاصه نمی‌شود.

انواع هود آشپزخانه مورب

امروزه طیف وسیعی از انواع هود آشپزخانه مورب وجود دارد که می‌توانید خرید آن‌ها را در نظر داشته باشید.انواع هود مورب آشپزخانه بر اساس جنس و نوع نصب و به شرح زیر است:

انواع هود مورب بر اساس جنس

•    هود مورب شیشه ای: این مدل از هود مورب از شیشه سکوریت ساخته شده است که در برابر حرارت و ضربه مقاوم است. هود مورب شیشه ای ظاهری شیک و مدرن به آشپزخانه می بخشد.
  • هود مورب استیل:

این مدل از هود مورب از استیل ضد زنگ ساخته شده است که در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم است. هود مورب استیل ظاهری لوکس و براق به آشپزخانه می بخشد.

  • هود مورب ترکیبی:

این مدل از هود مورب از ترکیب شیشه و استیل ساخته شده است. ظاهر این مدل از هود مورب ترکیبی از زیبایی و استحکام است.

انواع هود مورب بر اساس نوع نصب

  • هود مورب دیواری:

    این مدل از هود مورب به دیوار نصب می شود. نصب این مدل از هود مورب آسان است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

  • هود مورب شومینه ای:

این مدل از هود مورب شبیه به شومینه است و به دیوار نصب می شود. نصب این مدل از هود مورب دشوارتر از مدل دیواری است و فضای بیشتری را اشغال می کند.
  • هود مورب جزیره ای:

این مدل از هود مورب در وسط آشپزخانه نصب می شود و ظاهری شیک و مدرن به آشپزخانه می بخشد. نصب این مدل از هود مورب دشوار است و فضای زیادی را اشغال می کند.

انواع هود آشپزخانه مورب

ویژگی های هود آشپزخانه مورب

اصلی‌ترین ویژگی هود آشپزخانه مورب این است که در زاویه‌ی شیب‌دار 45 درجه به نسبت گاز نصب می‌شود. این نوع از هود به علت طراحی منحصر به فردی که دارد، کارایی بیشتری از هودهای معمولی از خود نشان می‌دهد و در نتیجه در تهویه‌ی هوای آشپزخانه بسیار بهتر از دیگر هودها عمل می‌کند. هود آشپزخانه مورب از این جهت که به حالت شیب‌دار تولید شده است، دسترسی شما به گاز را مختل نمی‌کند و احتمال برخورد سر و شانه را تا کمترین حد ممکن کاهش می‌دهد. هود آشپزخانه مورب برخلاف دیگر انواع هود، به نوعی تولید می‌شود که علاوه بر راحتی کار با گاز، تهویه‌ی هوای مطلوب را برای شما فراهم می¬کند. هود¬های آشپزخانه مورب عموماً با موتورهایی تولید می‌شوند که کمترین صدای ممکن را ایجاد می‌کنند، چراکه جدیدترین تکنولوژی روز در تولید آن‌ها به کار رفته است. هودهای مورب از جنس استیل و فلز تولید می‌شوند و فیلترهای آنان دیرتر از دیگر انواع هود دچار آسیب و فرسایش می‌شود و در نتیجه هزینه نگهداری آن در بلندمدت بسیار کمتر از دیگر انواع هود خواهد بود. هودهای مورب از سوی سازمان‌های تست کارایی تجهیزات در اروپا نمره A را دریافت کرده که نشان می‌دهد این نوع از هود تا چه اندازه برای آشپزخانه‌ها کارآمد است. امکاناتی نظیر صفحه کنترل لمسی، پخش موسیقی، چراغ‌های راهنما و قابلیت تنظیم دور موتور از دیگر ویژگی‌های چشمگیر جدیدترین هود آشپزخانه مورب در بازار است.

جنس و فیلتر هود مورب

در تولید فیلترهای هود مورب از آلومینیوم استفاده می‌شود. از آن‌جایی که هود آشپزخانه مورب در حالت شیب‌دار تولید شده است و برخورد کمتری با حرارت و گرمای گاز دارد، دیرتر از فیلترهای هودهای شومینه‌ای دچار آسیب می‌شود و در نتیجه استفاده از این نوع هود در بلندمدت نیز هزینه کمتری در حوزه نگهداری و تعمیر برای شما خواهد داشت. البته خوب است که هر چند وقت یکبار اقدام به بررسی سلامت فیلترهای هود آشپزخانه مورب کنید. برای حفظ سلامت فیلترهای هود می‌توانید روزی یکبار هود را روشن کنید تا خطرهای رطوبت را از بین ببرید و یا حتی در صورتی که آسیب را مشاهده کردید، اقدام به تعویض فیلتر کنید. در صورتی که هود شما با فیلتر آسیب‌دیده به کار خود ادامه دهد، می‌تواند باعث ایجاد سر و صدای آزاردهنده در فضای آشپزخانه شود و تمرکز شما را به هم بریزد. 

جنس و فیلتر هود مورب

مزایا و معایب هود آشپزخانه مورب

حالا که تا این اندازه از هود آشپزخانه مورب تعریف کردیم، خوب است کمی از معایبش هم بگوییم. از اصلی‌ترین معایب هودهای آشپزخانه می‌توانیم به قیمت بالای آن‌ها اشاره کنیم. این هودها عموماً قیمتی بالاتر از دیگر انواع هود دارند، چیزی در حدود یک تا سه میلیون تومان اختلاف. این افزایش قیمت به این علت رخ داده است که هودهای مورب از جدیدترین تکنولوژی روز استفاده می‌کنند. یکی دیگر از معایب هود آشپزخانه مورب، قدرت مکش کم است که در بعضی مدل‌ها به وفور دیده می‌شود. تولیدکنندگان بعد از مواجه با این مشکل، از موتورهای قدرتمندترین در هودهای مورب استفاده کردند تا بتوانند مشکل مکش را حل کنند، اما از آن سو با استفاده از موتورهای قدرتمندتر (و در نتیجه، گران‌تر) یک افزایش قیمت دوباره را شامل حال هود مورب کردند. دسترسی سخت به پنل هود و کثیف شدن بدنه‌ی هود، از دیگر معایب هود مورب است. با این حال به جرئت می‌توانیم بگوییم که مزیت‌های این هود به معایبش می‌چربد! برای مثال در بعضی مدل‌ها دیده شده است که موتور هود تا قدرت 1100 مترمکعب بر ساعت نیز مکش انجام داده و با وجود 8 دور کارکرد موتور، همچنان ویژگی کم‌صدا بودن خود را حفظ کرده است. این ویژگی مثبت را بگذارید کنار بهترین مزیت‌های هود مورب که کمی بالاتر درباره آن‌ها گفتیم. به صورت کلی با توجه به قیمت‌ها در بازار، مزایای هود آشپزخانه مورب آن‌قدری هست که با پرداخت کمی پول بیشتر، بتوانید دوام و عمر بالا را در کنار کارایی صد درصدی هود خریداری کنید. 

هود مورب داتیس

برند داتیس یکی از فعال‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای تولید هود در کشور است. این برند در چند سال اخیر به ساخت هودهای مورب روی آورده و بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان داده است. از برترین مدل‌های هود مورب داتیس می‌توانیم به هود مورب مدل لاویدا اشاره کنیم در سایز 90 سانتی متری تولید شده است و برای آشپزخانه‌هایی با اندازه متوسط مناسب است. موتور قدرتمند لاویدا قدرت کافی برای تهویه هوای تمام آشپزخانه را در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. بدنه این هود از جنس شیشه است و کنترل از راه دور نیز دارد. نکته‌ جالبی که درباره این هود باید بدانید این است که در درون این هود، دو موتور قدرتمند برای تهویه هوا گنجانده شده است که با یک کلیک، می‌توانند با قدرت 6 دور موتور تهویه هوا را برای شما انجام دهند. صدای کم این موتور نیز از اصلی‌ترین مزیت‌های این محصول به شمار می‌رود. 

هود مورب داتیس

قیمت هود مورب آشپزخانه

همان‌طور که متوجه شده‌اید، هود آشپزخانه مورب به این علت که بیشتر از هودهای شومینه‌ای از تکنولوژی روز استفاده می‌کند، قیمت بالاتری نیز دارد. اما این قیمت بالاتر برای شما عملکرد بهتر در حوزه تهویه‌ی هوای آشپزخانه و فضای پخت و پز را به ارمغان می‌آورد. قیمت هود مورب آشپزخانه به عوامل بسیاری بستگی دارد و نمی‌توان یک قیمت کلی تعیین کرد. برای مثال ممکن است شما دنبال محصولات یک برند به خصوص باشید که در ازای فلان ویژگی خاص، قیمت بالاتری از دیگر برندهای تولید هود دارد. یا مثلاً ممکن است که به دنبال محصولات تخفیف‌دار باشید که باعث کاهش قیمت هود آشپزخانه مورب می‌شود. به طور کلی خوب است که بودجه‌ای معادل 2 تا 10 میلیون تومان را برای خرید هود آشپزخانه مورب در نظر داشته باشید. 

ارزانترین هود مورب

خرید هود مورب ارزان یکی از دغدغه‌های افرادی است که قصد خرید هود مورب را دارند. از ارزان‌ترین برندهایی که اقدام به تولید هود آشپزخانه مورب در بازار می‌کنند، می‌توانیم به برند بیمکث، اونیکس، پادنا و داتیس اشاره کنیم که انواع مدل‌های هود مورب را به بازار عرضه کرده‌اند و قیمت‌های متنوع آن‌ها دست شما را برای خرید باز می‌گذارد. این برندها عموماً کیفیت و قیمت را در یک نقطه به تعادل رسانده‌اند و تهیه‌ی محصولات این برندها می‌تواند بهترین گزینه‌های شما برای خرید هود آشپزخانه مورب باشد. برای خرید محصولات برندهای گفته‌شده، می‌توانید بودجه‌ای از 3 تا 6 میلیون تومن را در نظر داشته باشید.
قیمت ارزانترین هود مورب

خرید هود آشپزخانه مورب از سازه چی

اولین مرحله‌ی خرید هود آشپزخانه مورب ایجاد یک بودجه حداقلی و حداکثری است. بعد از اینکه بودجه مناسب را برای خرید هود آشپزخانه مورب در نظر گرفتید، خوب است که یک فروشگاه معتبر و قابل‌اعتماد تجهیزات آشپزخانه را پیدا کنید تا بتوانید خرید هود را از آن‌جا رقم بزنید. فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی سازه چی دارای مجوز رسمی از اتاق اصناف ایران، دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور و همچنین اتحادیه صنفی استان تهران بوده و صفر تا صد تجهیزات و کالای ساختمانی را به بهترین قیمت موجود در بازار در وب سایت خود به فروش می¬رساند. ما در فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی سازه¬ چی جدیدترین و باکیفیت‌ترین هودهای آشپزخانه مورب را از انواع برندهای داخلی و خارجی برای شما تأمین کرده‌ایم تا دست شما را برای خرید باز بگذاریم. خرید از سازه چی تنها با چند کلیک و تکمیل فرآیند خرید برای شما ممکن شده است.
اگر می خواهید درباره ی هود آشپزخانه مخفی بدانید. به دسته بندی موجود در سایت سازه چی مراجعه نمایید. 
هود آشپزخانه مورب
%discountpercent%%-

کالایی ثبت نشده است

جمع :0
قابل پرداخت :0
ثبت سفارش