معرفی جدیدترین مدل سینک ظرفشویی با قیمت (1402)

در این مطلب از سازه چی به معرفی جدیدترین مدل سینک ظرفشویی، قیمت و مقایسه هریک می پردازیم.

آنچه در اين مقاله مي خوانيد :آگاهی از انواع متریال سینک ظرفشویی و قیمت‌های آن‌ها، به شما کمک می‌کند که خرید بهتری را برای خود رقم بزنید.
یکی از مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه سینک ظرفشویی است. اینکه شما چقدر از انواع جنس این تجهیزات و چگونگی تهیه آن‌ها آگاه هستید کیفیت خرید نهایی شما را مشخص می‌کند. به همین دلیل در این مطلب از سازه چی تصمیم گرفته‌ایم به سراغ معرفی جدیدترین مدل سینک ظرفشویی برویم و تمام جوانب آن را بررسی کنیم. 

تاریخچه سینک های ظرفشویی از دیروز تا امروز

یکی از مهم‌ترین بخش‌های خانه آشپزخانه است. در طول سالیان دراز، افراد در آشپزخانه‌های سنتی بدون استفاده از تجهیزات خاص کار می‌کردند و وقت و انرژی زیادی برای پخت یک غذای ساده متحمل می‌شدند. با روی‌دادن انقلاب صنعتی و گشوده‌شدن درهای پیشرفت در حوزه صنعت و تولید، توجه تولیدکنندگان اروپایی به بهینه‌سازی عملکرد آشپزخانه با تجهیزات نوین جلب شد. امروزه بعد از گذر حدود صد و بیست سال از ظهور اولین تجهیزات آشپزخانه، با دنیایی از متنوع‌ترین محصولات در حوزه تجهیزات آشپزخانه طرف هستیم که عملکرد افراد در آشپزخانه را بسیار بهبود بخشیده‌اند. یکی از این تجهیزات، سینک ظرفشویی است. تا سال‌های سال یک نوع به‌خصوص از سینک ظرفشویی در میان مصرف‌کنندگان مرسوم بود، تا اینکه متریال‌های دیگر نیز به میدان آمدند و با مزیت‌های چشمگیر خود، مدل‌های قدیمی را کنار زدند. امروزه از چهار متریال استیل، گرانیت، سرامیک و سنگ در تولید جدیدترین مدل سینک ظرفشویی استفاده می‌شود که هرکدام قابلیت‌های خاص خودشان را دارند و خوب است هنگام خرید از آن‌ها آگاه باشید. برای مثال، بیشترین دوام و ماندگاری را متریال‌هایی دارند که از سنگ‌های آتشفشانی نظیر گرانیت و کوارتز تولید شده‌اند. از آن سو، بیشترین مقاومت در برابر خوردگی و خراشیدگی متعلق به متریال‌های سنگی است. این ویژگی‌های متمایزکننده در هر کدام از این متریال‌ها، باعث شده است که هر نوع از آن‌ها قیمت‌های متفاوتی را در بازار سینک‌های ظرفشویی تجربه کنند. چنین تنوع قیمتی باعث شده است که تهیه یک سینک ظرفشویی برای تمامی افراد از همه‌ی قشرها ممکن باشد و با توجه به تحول و دگرگونی طراحی لوازم و تجهیزات آشپزخانه در زمانه‌ی ما، می‌توانید مطمئن باشید که با کمترین بودجه‌ی ممکن قادر به خرید زیباترین سینک‌های ظرفشویی بازار خواهید بود.
در این مطلب، ابتدا انواع متریال‌هایی که در ساخت جدیدترین مدل سینک ظرفشویی به کار می‌رود را بررسی می‌کنیم و سپس بهترین سینک‌های موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

 

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی استیل

سینک‌های استیل محبوبیت بیشتری به نسبت دیگر انواع جدیدترین مدل سینک ظرفشویی دارند که علت آن را در چند ویژگی منحصر‌به‌فرد می‌توانیم پیدا کنیم. اول اینکه سینک‌های استیل از دیگر سینک‌های ظرفشویی ارزان‌تر است، چراکه از موادی تولید می‌شوند که هزینه کمتری در تولید روی دست سازنده می‌گذارند. این نوع از سینک‌های ظرفشویی نسبتاً بادوام هستند و به راحتی با مواد شوینده تمیز می‌شوند. هرچند از نکات منفی سینک ظرفشویی استیل، می‌توانیم به احتمال بالای خراش‌خوردگی بعد از استفاده‌ی بلندمدت و ایجاد آلودگی صوتی هنگام شستشوی ظروف اشاره کنیم. جدیدترین مدل سینک ظرفشویی از نوع استیل، از برند مشهور استیل البرز است.

 

سینک ظرفشویی استیل البرز مدل 734 توکار

این سینک به شکل دوقلو و در سایز 1160 در 510 تولید شده است و بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال سینک‌هایی با فضاهای بزرگ هستند. عمق لگن‌های این سینک 20 سانتی‌متر است، طرح آن از نوع فانتزی و سیفون آن از نوع معمولی است. چنین ویژگی‌هایی باعث شده است که این سینک در میان خریداران محبوب شود و بسیاری از مصرف‌کنندگان آن را به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب جدیدترین مدل سینک ظرفشویی معرفی کنند. این سینک در رنج قیمت 3 تا 4 میلیون تومان عرضه می‌شود و از خوش‌قیمت‌ترین سینک‌هایی است که در تولید آن از متریال استیل استفاده شده است.

سینک ظرفشویی استیل البرز مدل 734 توکار

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی سرامیکی

سینک‌های سرامیکی از پراستفاده‌ترین انواع سینک در بازار جهانی هستند. دلیل عمده گرایش افراد به خرید سینک‌هایی که از متریال سرامیک تولید شده‌اند، قیمت مناسب و ظاهر دلچسب آن است. هرچند که در کنار این ویژگی‌ها، باید به این موضوع اشاره کنیم که سینک‌های سرامیکی استعداد بالایی در جذب خوردگی و خراشیدگی دارند، اما شستشوی آن‌ها به راحتی انجام می‌گیرد و در صورتی که در بلندمدت کمتر تحت خطر ضربه‌های سخت باشد، دوام و عمر بالایی از خودش نشان خواهد داد. سینک‌های ظرفشویی با متریال سرامیکی در ایران نیز محبوب هستند، چراکه همواره مورد پسند خانواده‌های سنتی قرار می‌گیرند؛ اما متأسفانه برندهای امروزی بیشتر به دیگر متریال‌های قابل‌استفاده در حوزه سینک ظرفشویی توجه می‌کنند و آنچنان که شایسته این متریال است، از آن برای ساخت جدیدترین مدل سینک ظرفشویی استفاده نمی‌کنند.

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک‌ ظرفشویی‌های گرانیتی یک نوع سینک لوکس به شمار می‌روند. ظاهر و طرح این سینک‌ها با الهام از معماری و طراحی یونانی پدید آمده است و استفاده از آن، جلوه‌ای باشکوه به فضای آشپزخانه می‌دهد. هرچند که ظاهر این سینک در ابتدا ممکن است کمی ناهنجار جلوه کند، اما بعد از کمی استفاده و تعامل با آن، به جذابیت این سنگ و وقاری که برای محیط آشپزخانه به ارمغان می‌آورد واقف خواهید شد. این نوع از سینک دوام بسیار بالایی دارد، چراکه از سنگ گرانیت و کوارتز تولید شده‌ است که از مجموعه سنگ‌های آتشفشانی به شمار می‌روند که بیشترین مقاومت ممکن را در برابر حرارت و ضربه از خود نشان می‌دهند. این نوع از سینک تنوع رنگی بسیار بالایی دارد، دیر لک می‌شود و در برابر خوردگی و خراش بسیار مقاوم است. در نتیجه اگر می‌خواهید سینکی را خریداری کنید که تا سال‌‌های سال بتوانید از آن استفاده کنید، سینک‌های ظرفشویی گرانیتی از بهترین گزینه‌های انتخاب شما هستند. هرچند که این ویژگی‌های مثبت، با قیمت‌ بالاتر به نسبت دیگر متریال‌های این حوزه همراه شده است. در اینجا به عنوان جدیدترین مدل سینک ظرفشویی گرانیتی، به سراغ یکی از محصولات برند لیگوریا رفته‌ایم.

سینک ظرفشویی گرانیتی لیگوریا مدل فنو توکار 

گرانیت سیاه با رگه‌های سفید از جذاب‌ترین طرح‌های گرانیت در حوزه جدیدترین مدل سینک ظرفشویی می¬باشد که محبوبیتی بی‌اندازه در میان مصرف‌کنندگان دارد. این سینک از نوع دوقلو است و به همراه مخزن مایع ظرفشویی گرانیتی ارائه می‌شود. این سینک در اندازه 1160 در 500 تولید شده است و نصب آن از نوع توکار است. این محصول نیز با بودجه‌ای معادل 3 تا 4 میلیون تومان قابل ‌خرید است.

سینک ظرفشویی گرانیتی لیگوریا مدل فنو توکار

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی سنگی

سینک‌های ظرفشویی سنگی از متریال کورین تولید می‌شوند که به اصطلاح به آن سینک ظرفشویی سنگی می‌گویند. این سینک‌ها که از جدیدترین مدل سینک ظرفشویی به شمار می‌روند، مقاومت بالایی در برابر قارچ و باکتری از خود نشان می‌دهند و با تنوع بالای رنگی به بازار تجهیزات آشپزخانه عرضه می‌شوند. همچنین سینک‌های ظرفشویی سنگی در برابر لکه، خوردگی و خراش نیز دوام بالایی دارند و ظاهری مدرن و یک‌دست را برای آشپزخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورند. در کنار ویژگی‌های گفته‌شده، خوب است به قیمت بالای جدیدترین مدل سینک ظرفشویی سنگی نیز توجه لازم را داشته باشید. در اینجا قصد داریم به سراغ بررسی یکی از این محصولات از برند اخوان برویم.

سینک ظرفشویی زیر کورینی کد 411 اخوان

این سینک ظرفشویی از نوع دوقلو و در ابعاد 79 در 40 تولید شده است و بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال جدیدترین مدل سینک ظرفشویی سنگی هستند. عمق لگن این سینک درست مانند محصولات مرسوم، 20 سانتی متر است. در ساخت این محصول از بهترین متریال موجود استفاده شده است و بهترین گزینه خرید برای افرادی است که به دنبال یک سینک سنگی از برند مشهور و معتبر اخوان هستند.

 

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی داتیس

برند داتیس یکی از مشهورترین‌ تولیدکننده¬ها‌ی حوزه لوازم و تجهیزات آشپزخانه است که تاریخی درخشان در عرضه تولید محصولات آشپزخانه دارد. یکی از بهترین محصولات داتیس در حوزه سینک ظرفشویی، مدل D-B-127 است که با عنوان جدیدترین مدل سینک ظرفشویی شناخته می‌شود. این سینک با طراحی منحصربه‌فرد در شکل دوقلو تولید شده است و از متریال استیل در تولید آن استفاده شده. ضخامت ورق این سینک 8 میلی‌متر است که برای یک سینک استیل بهترین اندازه ضخامت به شمار می‌رود. عمق 20 سانتی‌متری و وزن 10 کیلوگرمی از دیگر ویژگی‌های این سینک است که باعث می‌شود خرید آن را به عنوان جدیدترین مدل سینک ظرفشویی مدنظر داشته باشید. خرید این سینک با بودجه‌ای معادل 5 تا 6 میلیون تومن برای شما ممکن است.
جهت مشاهده انواع مدل سینک ظرفشویی داتیس و خرید هر یک همراه با ارسال رایگان به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی داتیس

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی اخوان

برند اخوان در کنار برند داتیس، طلایه‌داران حوزه تجهیزات آشپزخانه هستند و بهترین محصولات این حوزه را به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کنند. در اینجا به سراغ بررسی جدیدترین مدل سینک ظرفشویی برند اخوان با عنوان کد 502 رفته‌ایم که مزیت‌های آن باعث محبوبیت بی‌اندازه این محصول در نزد خریداران شده است.
این محصول در ابعاد 1200 در 600 تولید شده است و از نوع روکار و با متریال استیل به مصرف‌کنندگان عرضه شده است. این سینک دو لگن به عمق 20 سانتی‌ متر دارد و با طراحی ویژه، بهترین انتخاب برای افرادی به شمار می‌رود که راحتی و آسودگی کار در محیط آشپزخانه برایشان اهمیت بالایی دارد. جدیدترین مدل سینک ظرفشویی اخوان کد 502 با قیمتی حدود 3 تا 4 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جدیدترین مدل سینک ظرفشویی اخوانجدیدترین مدل سینک ظرفشویی استیل البرز

استیل البرز یکی از نامدار‌ترین تولیدکنندگان محصولات استیل در کشور ما به شمار می‌رود که محصولاتش از کیفیت بالایی در بازار تجهیزات آشپزخانه برخوردارند. در اینجا نیز تصمیم گرفته‌ایم به سراغ بررسی سینک ظرفشویی استیل البرز با نام سینک روکار کد 855 برویم که توانسته‌ است اعتبار و کیفیت این برند را در بازار به رخ خریداران بکشد.
این سینک ظرفشویی از باکیفیت‌ترین ورق استیل با نام استیل 304 و در ابعاد 120 در 60 سانتی متر تولید شده است. طراحی به‌خصوص این سینک باعث شده که ظرفیت لگن این سینک به 47 لیتر برسد که رقم بالایی برای افرادی است که ظرف و ظروف زیادی را در سینک‌های ظرفشویی می‌شورند. وزن سبک 7 کیلوگرمی این محصول به خریداران اطمینان می‌دهد که با یکی از سبک‌ترین و در عین حال باکیفیت‌ترین سینک‌های ظرفشویی حال حاضر در بازار طرف هستند. در آخر لازم است یادآوری کنیم که این محصول با تخته گوشت، سبد میوه، سیفون و جا مایع در اختیار مصرف‌کنندگان عزیز قرار داده می‌شود. برای خرید این سینک باید بودجه‌ای معادل 4 تا 5 میلیون تومان را در نظر داشته باشید.
جهت مشاهده انواع مدل سینک ظرفشویی استیل البرز و خرید هر یک همراه با ارسال رایگان به لینک مربوطه مراجعه نمایید.


جدیدترین مدل سینک ظرفشویی استیل البرزجدیدترین مدل سینک ظرفشویی بیمکث

برند بیمکث از سال 1360 تولیدات خود در حوزه تجهیزات آشپزخانه را آغاز کرده و در این چهل سال، به دستاوردهای بسیاری در زمینه تولید جدیدترین مدل سینک ظرفشویی دست یافته است. در اینجا به بررسی یکی از جدیدترین محصولات این برند مشهور با عنوان سینک ظرفشویی گرانیتی بیمکث 0015 مشکی می‌پردازیم. 
اگر شما هم از طرفداران سینک‌های گرانیتی هستید، به خوبی می‌دانید که رنگ مشکی چه جذابیتی به آشپزخانه شما می‌بخشد. برند بیمکث نیز در تولید این سینک ظرفشویی به سراغ استفاده از گرانیت مشکی رفته است و یکی از زیباترین انواع سینک ظرفشویی را پدید آورده است. این سینک با طراحی مینیمالیستی‌اش در ابعاد 85 در 50 سانتی‌متری به بازار ارائه شده است و نصب آن از نوع توکار است. عمق هر لگن این سینک 19 سانتی‌ متر است و با ملحقاتی نظیر سبد میوه، تخته گوشت و سیفون به دست مشتری می‌رسد. این سینک بسیار ساده اما کاربردی تولید شده است و از جدیدترین مدل سینک ظرفشویی بیمکث به شمار می‌رود که با قیمتی حدود 3 تا 4 میلیون تومن، فروش بالایی را در بازار سینک ظرفشویی تجربه کرده است.

جمع بندی

به انتهای مطلب رسیده‌ایم. در این مقاله پی بردیم که تفاوت انواع متریال‌هایی که در تولید جدیدترین مدل سینک ظرفشویی از آن‌ها استفاده می‌شود چیست و ویژگی‌های مثبت هر کدام از آن‌ها چیست. همچنین چند نمونه از مشهورترین و پرفروش‌ترین سینک‌های ظرفشویی حال حاضر در بازار را بررسی کردیم و یک محدوده قیمت کلی برای خرید هر کدام به شما ارائه دادیم. اگر قصد خرید هر کدام از محصولاتی که در این مقاله گفته شد را دارید، فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی سازه چی بهترین مرکز خرید برای شما است. ما در سازه چی محصولات خود را به شکل مستقیم از تولیدکننده‌ی داخلی و خارجی تهیه می‌کنیم و با کوتاه کردن دست واسطه‌ها از چرخه تولید و عرضه، احتمال هرگونه افزایش قیمت غیرمنصفانه را از بین برده‌ایم. ما اصالت محصولات خود را تضمین می‌کنیم و آن‌ها را با بهترین قیمت‌ و خدمات ممکن به شما ارائه می‌دهیم. مشاهده محصولات ما از طریق این لینک برای شما ممکن شده است.

 

کالایی ثبت نشده است

جمع :0
قابل پرداخت :0
ثبت سفارش